پویا وب ایران - طراحی و برنامه نویسی وب سایت

تغییر در سیاست های فروش و پشتیبانی پویا وب ایران

نویسنده : امین محمدزاده
تاریخ : 1395/09/10

باسلام خدمت دوستان عزیز

متاسفانه در اینترنت ایران چیزی به نام حق کپی رایت وجود ندارد که این موضوع باعث گستاخی برخی سودجویان میشه که ضررهای جبران ناپذیری به صاحبان ایده وارد میکنند و مطمئنا سیستم های پویا وب ایران نیز مستثنی از این امر نبوده و با توجه به نمونه هایی که در گذشته مانند انتشار غیرقانونی نسخه های بازدیدساز، دستخوش این سوء استفاده ها و سودجویی ها بوده.

به همین منظور برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از سیستم های جدید پویا وب ایران از سوی برخی سودجویان، تصمیم بر ارائه سیستم ها همراه با لایسنس گرفتیم که تمامی سیستم ها از این پس بر روی هاست های مشتریان همراه با لایسنس نصب خواهد شد.

لایسنس ها یکساله بوده و در انتهای اتمام لایسنس هر سیستم، بایستی تمدید گردد که بدین منظور هزینه ای از بابت پشتیبانی یکساله و ارائه بروز رسانی ها، از سال دوم هر سیستم اخذ خواهد شد. چون با توجه به زمانبر و هزینه بر بودن ارائه بروز رسانی ها، این امر جزء با دریافت هزینه میسر نخواهد بود.

البته هزینه های تمدید به صورتی نخواهد بود که مشتریان رو آزرده بکنه و حداکثر میزانی که برای پشتیبانی یک ساله در نظر گرفته شده، یک سوم قیمت هر سیستم خواهد بود.

هزینه های تمدید به زودی اعلام خواهد شد و پویا وب ایران مختار هست در هر زمان ، هزینه ها را تغییر دهد.

هزینه های پرداخت شده از بابت حذف کپی رایت، مادام العمر بوده و هزینه تمدید برای این مورد دریافت نخواهد شد.

در ضمن تاریخ شروع همه لایسنس ها نیز از 10 آذر 1395 محاسبه خواهد شد.