پویا وب ایران - طراحی و برنامه نویسی وب سایت

اطلاعیه شماره 1 بروزرسانی

نویسنده : امین محمدزاده
تاریخ : 1397/06/20

سلام خدمت کاربران عزیز

‼️ اطلاعیه شماره 1 بروزرسانی

1- دوستانی که تمایل به دریافت آخرین بروزرسانی هستند، حتما تا تاریخ 25 شهریور نسبت به ارسال و تکمیل اطلاعات هاست خود اقدام نمایند تا از بروزرسانی رایگان بهره مند شوند. در غیر اینصورت عزیزانی که بعد از این تاریخ اقدام به ارسال اطلاعات هاست نمایند هزینه 50هزار تومان به عنوان هزینه نصب و بروزرسانی دریافت خواهد شد.
برای ارسال اطلاعات هاست، از طریق پنل کاربری در منوی سفارشات گزینه اطلاعات راه اندازی سرویس ها ، اقدام به ارسال اطلاعات هاست خود با ذکر نام دامنه اقدام نمایند. قابل توجه که حتما حتما بایستی آدرس دامنه همان آدرسی باشد که قبلا سیستم برای آن خریداری شده است در غیر اینصورت امکان ارائه لایسنس برای دامنه جدید فقط با پرداخت کامل هزینه سیستم ها میسر خواهد شد.

❗️ تاریخ ذکر شده به منزله نصب سیستم در این تاریخ نیست و صرفا جهت دسته بندی و اولویت بندی سایتها برای بروزرسانی، این تاریخ اعلام شده است.

2- به این نکته توجه داشته باشید که به خاطر بروزرسانی های اساسی که صورت گرفته، فقط اطلاعات کاربران + کیف پول و درآمد کاربران + تیکت های پشتیبانی کاربران قابل انتقال خواهد بود و بقیه اطلاعات مانند تبلیغات و سایت های کاربران که در سرویس های بازدید و گوگل و پاپ آپ و اسمارت پاپ ایجاد شده اند قابل انتقال نخواهد بود و بایستی به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی از سوی مشتریان و کاربرانتان، نسبت به حذف دستی تبلیغات از پنل مدیریت سیستمتان اقدام کنید تا اعتبارات باقیمانده به کیف پول کاربران بازگشت داده شود.

3- بهینه سازی هایی در دیتابیس سیستم انجام شده است ولی باز هم با توجه به اینکه در سایت های کاربر محور، مشکلاتی از سوی هاستینگ ها برای سایت شما به دلیل ارسال درخواست های بیشتر از ظرفیت در هاست های اشتراکی رخ میدهد، بایستی حتما هاست مناسب مانند سرور مجازی یا اختصاصی یا  هاست های پربازدید با منابع مناسب برای این سرویس تهیه نمائید و پویا وب ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات نامناسب هاستینگ ها برعهده نخواهد داشت.

موفق و موید باشید.