پویا وب ایران - طراحی و برنامه نویسی وب سایت

اطلاعیه - پاییز پرتغییر پویا وب ایران

نویسنده : امین محمدزاده
تاریخ : 1396/07/26

 پاییز پرتغییر در پویا وب ایران به زودی رخ خواهد داد.
» تغییرات در محصولات پویا وب ایران که به شرح ذیل می باشد:
1- سیستم بروزرسان اتوماتیک : از این پس دیگر نیاز به بروز رسانی دستی و وقتگیر محصولات توسط پویا وب ایران نخواهد بود و تمامی مدیران سیستم ها به راحتی درزمانی که بروزرسانی جدیدی ارائه شود از طریق پنل مدیریت می توانند تنها با یک کلیک آخرین بروز رسانی را دریافت کنند.
2- سیستم راهنمای کامل محصولات : بر روی تمامی سایت های مشتریان راهنمای کامل هر کدام از محصولات قرار خواهد گرفت که تمامی مشتریان و مدیران سیستم با استفاده از این آموزش ها ، هیچ مشکل و ابهامی در استفاده از سیستم ها نخواهند داشت. ساختار آموزش ها به صورت مرحله به مرحله خواهد بود که سردرگمی در آموزش ها هم وجود نداشته باشد.
3- افزایش دسترسی های مدیران سیستم به برخی از بخش ها : مانند ویرایش اطلاعات کاربران و همچنین مشاهده تمامی اطلاعات و آمارهای تک تک کاربران در پنل مدیریت

» تغییرات در سیستم فروش و پشتیبانی پویا وب ایران
در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان تصمیم بر ایجاد تغییرات در سیستم فروش و پشتیبانی مشتریان گرفتیم که ان شاالله به زودی تمامی اطلاعات مشتریان و سفارشات آنها به سیستم جدید منتقل شده و نتیجه متعاقبا به اطلاع مشتریان خواهد رسید. همچنین تغییراتی در ظاهر سایت پویا وب ایران اعمال خواهد شد و تصمیم داریم که برای محصولات نیز قالب جدید و بهینه ای ارائه کنیم.

» محصولات جدید :
در حال برنامه نویسی دو محصول جدید هستیم که ان شاالله بعد از اتمام برنامه نویسی و انجام تست های کامل، اسامی اونهارو اعلام خواهیم کرد. امیدواریم بتونیم سیستم های حرفه ای و مطابق سلیقه مشتریان عزیز تولید کنیم.

»مشتریانی که به هر علت سیستم های خودشون رو غیرفعال کرده اند حتما خودشون رو برای این تغییرات آماده کنند تا سیستمهاشون رو مجددا راه اندازی کنند.

موفق و موید باشید
امین محمدزاده